بسمه تعالی

مجموعه دوره های محاسبات و طراحی ساختمان با هدف افزایش دانش و ایجاد توانایی در مهندسین ، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته عمران بر مفاهیم و مباحث محاسبات و طراحی و همچنین ایجاد مهارت حرفه ای و تسلط کامل بر نرم افزارهای تخصصی محاسبات ساختمان ، پایه گذاری شده اند. مدرس دوره های محاسباتی آقای مهندس غفاری میباشند که بیش از  19  سال سابقه برگزاری دوره های محاسبات و طراحی را داشته و تاکنون نزدیک به  300  دوره محاسبات و طراحی برگزار نموده اند. شرکت کنندگان در این دوره ها تحت آموزش کاملا حرفه ای و کاربردی قرار گرفته و در پایان این دوره ها تسلط کاملی بر آیین نامه ها و اصول محاسباتی یافته قادر به طراحی انواع ساختمان های کوتاه و بلند فولادی و بتن آرمه و تهیه دفترچه محاسبات خواهند بود. علاوه بر آن شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره ها قادر به کنترل پروژه های طراحی شده و آماده سازی گزارش وضعیت طراحی آنها نیز خواهند بود. در کلیه دوره ها ، آموزش بر مبنای آخرین ویرایش آیین نامه های طراحی و آخرین ورژن نرم افزارهای محاسباتی انجام میشود. در طول برگزاری دوره دو پروژه ی فولادی و بتنی به دانش پژوهان دوره داده میشود که همگام با آموزش دوره و یادگیری مباحث ، این پروژه ها را مدل سازی و بطور کامل با رعایت کلیه اصول و ضوابط محاسباتی و آیین نامه ای طراحی میکنند و اشکالات و نواقص کار جهت اصلاح به آنها توضیح داده میشود تا آمادگی و توانایی کامل طراحی هر پروژه ای را داشته باشند.

آکادمی عمران با هدف تأمین کیفیت دوره ها و ارائه کاملا حرفه ای و کاربردی مباحث  و نه صرفاً آموزش اپراتوری ، تأکید بر ارائه جامع و تفصیلی مباحث داشته که نظر به گستردگی سرفصل ها و توضیحات تفصیلی هر یک از مباحث ، مجموعه صفر تا صد مباحث محاسباتی در قالب 3  دوره جامع ، کاربردی و حرفه ای و همچنین یک کارگاه طراحی سازه با هدف   کارآموزی  ارائه میگردد. عناوین این دوره های محاسباتی به شرح زیر است :

دوره جامع محاسبات و طراحی ساختمان همراه با نرم افزارهای  ETABS و SAFE      مشاهده سرفصل ها

دوره تحلیل وطراحی پیشرفته              مشاهده سرفصل ها

دوره جامع اتصالات جوشی و پیچی      مشاهده سرفصل ها

کارگاه طراحی سازه                            مشاهده پروژه ها

مهندسین و دانشجویانی که قصد شرکت در دوره ها را دارند در صورت تمایل میتوانند قبل از ثبت نام جهت  مشاوره حضوری  با مهندس غفاری و هماهنگی زمان مشاوره ، با مؤسسه تماس حاصل نمایند.

.